• home_header

کاربردهای پیامک صوتی

پیامک صوتی استفاده های گوناگونی میتواند داشته باشه مانند تبلیغات اجناس و خدمات,اطلاع رسانی,وخبرنامه و غیره.در حال حاضر بهترین و تنها روش برای ارسال پیام به شماره تلفن ها همین روش می باشد و همچنین جایگزین مناسبی برای ارسال sms به موبایل ها است و تاثیر بیشتری از پیامک متنی sms دارد .
در زیر چند نمونه از کاربرد های پیامک صوتی اشاره شده است.

تبلیغات

تبلیغات یکی از مهمترین عوامل موفقیت و پیشرفت در کسب کار است شیوه ارسال پیام متنی که در گذشته مرسوم بوده خوب است اما همیشه شیوه های نوین باعث پیشرفت شما نسبت به رقبا میشود.

وفادار ساختن مشتری

مشتری وفادار به مشتریانی گفه میشود که بیش از یک خرید از شما انجام دهند و همیشه برای تامین محصولات مورد نیازشان به سراغ شما می آیند.این مشتری ها وبسایت شما را به دوستان و آشنایان خود معرفی میکنند.برای وفادار ساختن مشتری باید برخورد خوب,ارائه خدمات و راهنمایی و میزان رضایت مشتری را افزایش دهید.یکی از راه های ارتباط بهتر با مشتری ارسال پیامک تبریک و تشکر است که میتواند در ذهن مشتری تصور خوبی از شما بگذارد.

خدمات پس از فروش

در اکثر مشاغل و شرکت ها نیاز به اطلاع رسانی به مشتری وجود دارد مثلا تغییر آدرس شرکت و یا فروشگاه,تغییر قیمت محصولات محبوب مخاطب,رسید های گارانتی و غیره.علاوه بر اطلاع رسانی پس از انجام خدمات با استفاده از سیستم نظرسنجی از مشتری بابت خریدشان و انتخاب شما از میزان رضایتشان مطلع شوید.

مناسبت ها

در ایران مناسبت های زیادی وجود دارد.عید ها.وفات.سالگرد هاو حتی تولد کارکنان شما.تبریک اعیاد و مناسب های دیگر عملی است که باعث خوشحالی و یا تسلی خاطر شخص میشود و همچنین بخاطر اینکه به یاد کارکنان خود بودید باعث حس خوبی در آن ها میشود.

ارسال به تلفن ثابت

احتمالا تعدادی زیادی از مشتریان شما شماره تلفن همراه خود را در اختیار شما قرار ندهند و یا اینکه از بانک اطلاعاتی مشاغل و شرکت های مورد نظرتان فقط شماره تلفن را پیدا کرده باشید.با آذین آوا میتوانید علاوه بر موبایل پیام خود را به خطوط تلفن ثابت هم ارسال کنید و از این طریق تبلیغ خود را به همه مخاطبان مورد نظرتان ارسال کنید.

برند سازی صوتی

صدا حسی است که بیشترین میزان خاطره برانگیزی را پس از حس بینائی دارد.و همچنین صدا میتواند در همه جا حضور داشته باشد حتی مکانهایی که تصویر هم نمیتواند حضور داشته باشد.اکثر برند هایی که موفق بوده اند از طریق صدا بر روی مخاطبان تاثیر گذاشته اند.مانند پیام های تبلیغاتی تلویزیونی که موفق بوده اند.با آذین آوا میتوانید صدای برند خود را به گوش مشتریانتان برسانید.

لوگوی صوتی

یکی دیگر از کاربرد های پیامک صوتی میتواند استفاده بعنوان لوگوی صوتی باشد که حداکثر میتواند 5 ثانیه باشد ,نمونه لوگوی صوتی نوکیا,بانک ملی,بانک سپه,صاایران و بوتان را همه به خاطر می آوریم.

تبلیغ در منطقه خاص شهری

خیلی از تبلیغات نیاز به تبلیغ کلی ندارند و فقط تبلیغ در منطقه خودشان و یا منطقه خاصی از شهر برایشان مناسب میباشد,در این نوع تبلیغ میتوانید به تمامی تلفن های ثابت و موبایل منطقه مورد نظر پیام خود را ارسالی نمایید.

© تمامی حقوق برای آذین آوا محفوظ میباشد.

Copyright 2016 All rights reserved.