• home_header

امکانات سامانه پیامک صوتی آذین آوا

سامانه پیامک صوتی آذین آوا دارای امکانات زیادی می باشد که کار ارسال پیام صوتی را راحت میکند و کاربران میتوانند بدون مشکل و در محیط کاملا فارسی کار کنند و کمپین تبلیغاتی خودشان را درست کنند.
در زیر لیست امکانات سامانه پیامک صوتی را میتوانید ببینید.

Texto Alternativo

ارسال LBS

در ارسال پیام صوتی با LBS یک منطقه شهری را انتخاب میکنید و سپس به تعداد شماره دلخواه به تمام افرادی که وارد آن منطقه میشوند پیام ارسال خواهد شد.

Texto Alternativo

نمودار اثر بخشی

در یک نمودار میتوانید ببینید که مخاطبین شما چقدر از پیام شما را گوش داده اند و از این طریق میتوانید به اثر بخش بودن پیام خود پی ببرید.

Texto Alternativo

ورودی و خروجی اکسل

لیست مخاطبین خود را به راحتی میتوانید با اکسل وارد پنل کنید و حتی مخاطبین ذخیره شده در موبایل خود را نیز میتوانید با یک کلیک داخل پنل اضافه کنید.

Texto Alternativo

زمان بندی ارسال

اگر میخواهید پیام صوتی خود را که از قبل آماده کرده اید در یک تاریخ و ساعت خاصی ارسال کنید میتوانید از این سیستم استفاده کنید.

Texto Alternativo

گزارش گیری کامل

در سامانه آذین آوا گزارش کاملی از ارسالها,تراکنش های مالی,نظر سنجی ها و ... دریافت خواهید کرد.حتی میتوانید ببینید که هر مخاطب تا چند ثانیه از پیام شما را گوش داده است.

Texto Alternativo

دفترچه تلفن پیشرفته

آذین آوا مجهز به دفترچه تلفن جامع و کامل است که میتوانید شماره های مخاطبین خود را در آن ثبت,گروه بندی و ویرایش کرده و در هنگام ارسال پیام از آنها استفاده کنید.

Texto Alternativo

ارسال به خطوط ثابت

علاوه بر خطوط همراه میتوانید به تلفنهای ثابت نیز پیام ارسال کنید.این امکان یکی از برتری های پیامک صوتی میباشد.

Texto Alternativo

آوامپ

قابلیت دسترسی به شماره های موبایل همراه اول و ایرانسل شهر های ایران به صورت منطقه ای با امکان انتخاب و گزینش شماره و ارسال از روی نقشه.

Texto Alternativo

بانک شماره

اگر برای ارسال پیام ,خودتان بانک شماره موبایل ندارید و یا میخواهید به افراد بیشتری پیام ارسال کنید میتوانید بدون هیچ هزینه ای از بانک شماره آذین آوا استفاده کنید.

Texto Alternativo

حذف شماره های ناصحیح

با آپلود کردن شماره های خود در پنل میتوانید تمامی شماره هایی که به صورت صحیح درج نشده است را قبل از ارسال حذف کنید.

Texto Alternativo

افزایش اعتبار آنلاین

با سیستم افزایش اعتبار آنلاین به راحتی میتوانید خودتان با کارت های عضو شتاب حساب خود را شارژ و اعتبار پنل را افزایش دهید.

Texto Alternativo

ارسال از روی نقشه

برای ارسال در یک منطقه لازم نیست که شماره های آنها را داشته باشید.از روی نقشه آن قسمت را انتخاب کنید,سیستم تعداد شماره های موجود را به شما نمایش میدهد حال میتوانید به آنها پیام ارسال کنید.

Texto Alternativo

نظر سنجی

در صورت تمایل میتوانید در پیام خود از مشتری بخواهید که یک عدد را بین 0 تا 9 جهت مشخص کردن میزان رضایت از شما شماره گیری کند و در انتها عددی که مشتری انتخاب کرده را ببینید.

Texto Alternativo

نمودار وضعیت

با یک نمودار جامع از وضعیت ارسال کمپین خود مطلع میشوید و در هر لحظه خواهید دید که چند پیام ارسال شده و از این تعداد چند ارسال موفق داشته اید.

Texto Alternativo

تولید شماره

با انتخاب یک بازه عددی شماره های بین آن توسط سیستم تولید میشود و سپس میتوانید به آنها پیام ارسال کنید.

Texto Alternativo

گالری اصوات

در صورت تمایل شما فایلهای صوتی که آماده و ارسال میکنید در گالری شخصی خودتان ذخیره میگردد تا در ارسالهای بعدی نیازی به آپلود دوباره آن نباشد.در گالری اسم و مدت زمان فایل همچنین هزینه ارسال آن قابل مشاهده است.

© تمامی حقوق برای آذین آوا محفوظ میباشد.

Copyright 2016 All rights reserved.